«

»

Print this Įrašas

„Nauji Metai… Nauja pradžia…?“

Skaičiuojame paskutines 2006-ųjų sekundes…Senųjų metų ratas jau apsisuko… Laikrodžio dūžiai paskelbs naujuosius 2007 – uosius…  Ką mums reiškia Naujieji Metai? 
Sniego vis dar nėra, o Naujaisiais jau kvepia. Galvoje visiems kirba mintis,  kur būtų galima sutikti Naujus metus. Linas iš Kauno Ryšininkų mokyklos mano, kad nebūtina kažkur švęsti, jam tiesiog Nauji metai yra kaip dalelė naujo gyvenimo, jiems prasidėjus turi naujų lūkesčių kažką įgyvendinti. Jis šiais metais norėtų sutikti savo tikrąją meilę. Tačiau galbūt kitiems tai yra proga pasilinksminti su draugais arba pažiūrėti naujus filmus rodomus per televizorių. “Aš manau,kad Nauji metai tai būdas  pamatyti kaip greit bėga laikas, kaip kiti žmonės skuba, vienetas, pagal kurį gali pažiurėt geri ar ne buvo metai.“ sako Mindaugas iš Kauno Jono Jablonskio gimnazijos. Juk vien žodžių junginys „nauji metai“ patys kalba apie naują pradžią. Bet turbūt nevisiems taip atrodo. Gintarė iš Kauno Maironio gimnazijos sako,kad Nauji metai tai šventė kurią skirtingai nei Kalėdas praleidžia su draugais ir triukšmingai. Turbūt kiek žmonių tiek nuomonių. Galbūt vieni galvoja,kad 2006-iais nepadarė jokių klaidų ir nereikia nieko taisytis. Bet kaip sakoma,visi mes darom klaidų didesnių,ar mažesnių,bet darom. Monika iš Kauno Jono Jablonskio gimnazijos mano,kad Naujieji metai-naujas gyvenimas, viso ko atsinaujinimas, kai kurių dalykų pradžia ir stimulas mokytis,dirbti, gyventi geriau, smagiau.
Tiek nedaug nuomonių, bet jos visos skirtingos. Skirtingi siekiai, norai ir šventimo būdai. Stenkimės atšvęsti Naujus metus linksmai, taip linksmai, kad gera nuotaika išliktų visus metus.

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2008/12/04/nauji-metai-nauja-pradia/