«

»

Print this Įrašas

„Balandžio 1-osios pokštus prisiminus“

Įsimintiniausias pokštas, kurį iškrėčiau…

Kaip mane apgavo…

Apgavau draugą, kad pavogė jo mašiną. Kartais apgaudinėju kitus tam, kad pakelčiau jiems ir sau nuotaiką (VMLR metodininkė Justė G.)

Balandžio 1 – ąją dažniausiai miegu. Pamėginkit apgauti miegantį žmogų :) (Laurynas Janonis, 16 m.)

Kartą mane labai žiauriai apgavo vyras. Atvažiavome į prekybos centrą, pasistatėme mašiną ir aš nuėjau apsipirkti. Vyras sakė, kad ateis vėliau. Kai abu grįžome į tą vietą, kur pasistatėme mašiną, jos nebebuvo! Pamaniau, kad pavogė, net norėjau kviesti policiją. Labai išsigandau. Pasirodo, vyras perstatė ją į kitą vietą!

Esu ir pati jį apgavusi. Užsakiau gėjaus skambutį. Pakvietė mano vyrą į pasimatymą. Jis nė neįtarė, kad pajuokavau. Pagalvojo, kad kažkas supainiojo numerius! (VMLR referentė Rasa V.)

Įprastas balandžio 1 – osios mamos pokštas: „Tau skambina draugas!“ Prieinu prie telefono, o ragelyje pypsi. Šiaip pokštus krečiu ne vien balandžio pirmąją. Dėl smagumo kartą buvome pripylę klijų mokytojai ant stalo ir prilipo jos knyga. (Andrius, 14 m.)

Aš labai dažnai meluoju. Pasakau draugėms, kad neateisiu į šokių repeticiją, jos patiki ir pačios neateina :) . Aš iš tikro ateinu. Juk vadovė nemėgsta, kai praleidinėjam repeticijas. (Akvilė, 14 m.)

Mane per balandžio 1 – ąją draugė labai išgąsdino. Pamelavo, kad išskrenda į Ameriką! (Marija, 14 m.)

Buvau pamelavusi draugei, kad mašina suvažinėjo jos katiną. Vargšelė net apsiverkė :( . Bet pokštus krečiu ne tik melagių dieną. Kartą su klasiokais prismaigstėme adatų ant mokytojos kėdės. Ir buvome pavogę visas peles iš informatikos kabineto. Juk smagu… (Monika, 15 m.)

Balandžio 1 – ąją gavau iš draugės kvietimą į teatrą. Nieko bloga negalvodama nuėjau, o jos taip ir nesulaukiau… Na ką, viena į spektaklį nėjau(VMLR metodininkė Diana M.)

Paskambinau mamai į darbą ir pasakiau, kad susilaužiau koją. Ji laaaabai išsigando. Nuo tada taip nebejuokauju su silpnų nervų žmonėmis :) (Brigita, 12 m.)

Pernai per balandžio 1 – ąją, nuskambėjus skambučiui į pamoką mokytoja pranešė, kad pamokų nebus. Puolėm prie striukių ir išgirdom baisią žinią – mus apgavo… :( (Erika, 13 m.)

Pernai balandžio 1 – ąją nudvėsė mano žiurkė Sigis. Kai kam nors pasiguosdavau, niekas nepatikėdavo :( (Vaidas, 14 m.)

Kažkada seniai seniai, balandžio 1 – ąją, per pavasario atodrėkį man mama pasakė, kad apsėmė visą rajoną, mat gyvenam prie Nemuno, pakalnėj. Sakė, kad apsemtos gatvės, nepravažiuoja mašinos. Aš, neįtardama melagystės, apsiverčiau ant kito šono ir miegojau toliau. Į mokyklą taip ir nenuėjau :) (Raminta, 16 m.)

Sesė, norėdama papokštauti, pieštuku įrašė į mano pažymių knygelę tris dvejetus ir parodė tėvams. Mes iš to skaniai pasijuokėm, o kitą dieną tokią pažymių knygelę nusinešiau į mokyklą. Auklėtoja pamatė ir surašė tuos dvejetus į dienyną!!! (Gustė, 15 m.)

Kažkada brolis iš kažkur ištraukė amoniako ampolytę. Ją buvo įvyniojęs į nepermatomą popierių. Liepė suspaust ir pauostyt, kad pajusčiau nuostabų aromatą, kai pauosčiau net amą atėmė. Pati vaikam buvau irgi iškrėtus pokštą. Aš niekad į namus neparsinešu torto, o vieną dieną grįžtu nešina torto dėže. Vaikai labai apsidžiaugė, kad gaus torto. Aš paserviravau stalą, padariau arbatos ir juos pašaukiau. Jie atėję atidengia dėžę, o ten … torto nėra. Kad taip neliūdėtų, po dėže buvau padėjus keletą glaistytų sūrelių. (Dailės-dizaino vadovė Sigita Podeckienė)

Kai sesė miegojo, aš pripyliau ant sesės lovos (paklodės) vandens. Sesė ryte prabudus galvojo, kad…apsišlapino. (Kaunietė, 15m.)

Kasmet per balandžio pirmą krečiu vieną pokštą: gaminu cepelinus, bet su nepaprastu įdaru. Vietoj mėsos įdedu dešros, šokolado, varškės ir daug kitų įvairių maisto produktų. Tas žmogus pavyzdžiui, kuris randa įdarą su dešra yra melagis, kuris su šokoladu – tinginys, su varške – kvailys, įsimylėjęs. (Onutė Delionienė, Kauno ,,Nemuno“ vid. m – klos bibliotekininkė.)

Prabundu naktį, pasižiūriu į laikrodį ir matau jau keturios, o man į darbą prieš penkias reikia. Atsikeliu, apsirengiu ir išeinu laukan. Einu iki gatvės, o lauke kaip tuščia, niekas nevaikšto. Laukiu, laukiu transporto priemonių, bet niekas nevažiuoja. Tuo metu neturėjau telefono, tai parėjau namo. Grįžęs pasižiūriu į laikrodį, o jis rodo pirmą valandą nakties! Pasirodo apsimiegojęs, ne tą valandą pamačiau. (Kęstutis)

Man labai patinka balandžio pirmoji, šią dieną aš būnu atsipalaidavusi, labai gerai nusiteikusi. Aš pati dažnai meluoju ir nebijau būt apgauta…. (Onutė Žukienė, Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų direktorė)

(Balandžio 1 – osios pokštus surinko Lina Čėsnaitė ir Agnė Pupelytė)

Apipavidalino Monika Miniotaitė

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2008/12/05/balandio-1-osios-poktus-prisiminus/