«

»

Print this Įrašas

Vaikų dailės galerija

JAUNIESIEMS KŪRĖJAMS – VAIKŲ DAILĖS GALERIJA

 

Spalio 10 d. Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmuose savo veiklą pradėjo Vaikų dailės galerija. 

Nuo šiol ir jaunieji kūrėjai turi nuolatinę meno galeriją, kurioje jų sukurtais darbais gali pasigrožėti ne tik rūmų kolektyvus bei studijas lankantys vaikai ir moksleiviai bet ir visa miesto visuomenė bei mūsų miesto svečiai.

„Smagu, kad mūsų kūrybą galės pamatyti ne tik mokyklos, kurioje mokomės, mokiniai, – sakė viena iš galerijoje eksponuojamų darbų autorė J. Grušo vidurinės mokyklos dešimtokė Justina Raižytė – Vaikų darbų galerijos mieste iki šio dar nebuvo, mums bus įdomu pamatyti, kaip kuria ir kitų mokyklų mokiniai. Galėsime iš jų pasimokyti“.

Šios gražios idėjos autorės ir inciatorės – Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų direktorė Onutė Žukienė bei dailininkė Aldona Migonienė. O. Žukienė džiaugėsi, kad viena pirmųjų specialiai jauniesiems menininkams eksponuoti skirta galerija atidaryta būtent šiuose rūmuose ir tikisi, kad tokių galerijų Kaune ir visoje Lietuvoje tik daugės.

„Vaikų dailės galerija bus ta vieta, kur savo kūrybą galės eksponuoti įvairių mokyklų moksleiviai, taip pat rūmų dailės studijos auklėtiniai, – sakė Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų direktorė Onutė Žukienė.

Moderni vaikų dailės galerija įrengta Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų pirmojo aukšto fojė, tačiau ateityje, jei atsiras dar daugiau norinčių čia savo darbus eksponuoti, planuojama, kad galerijai bus pritaikytas ir pirmojo aukšto koridorius. Ekspozicijos Vaikų dailės galerijoje keičiamos kas tris savaites.

Tad maloniai kviečiame visus užsukti į Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmus ir pasigrožėti Vaikų dailės galerijoje eksponuojamais jaunųjų menininkų darbais!

 

8 37 42 27 75

 

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2008/12/05/vaik-dails-galerija/