«

»

Print this Įrašas

„KAUNAS TALENT 2008“ rezultatai

TARPTAUTINIO JAUNŲJŲ TALENTŲ KONKURSO

„KAUNAS TALENT 2008″ REZULTATAI

GRAND PRIX

 

DAGNA KONDRATAVIČIŪTĖ

(Lietuva/Lithuania)

16 – 18 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

KAUNO VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ LAISVALAIKIO RŪMŲ ESTRADOS STUDIJA „M.E.S.“. VADOVAI O. IR V. ŽUKAI.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. 

 

GRAND PRIX

Liaudies šokių ansamblis „MOLODOST“

(Rusija/Rusia)

CHOREOGRAFIJOS KOLEKTYVŲ 14 – 18 METŲ KATEGORIJA

VADOVĖ NINA NOSOVA

 


 

I VIETOS LAIMĖTOJAI

 

GABRIELĖ RYBKO

(Lietuva/Lithuania)

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

KAUNO VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ LAISVALAIKIO RŪMŲ ESTRADOS STUDIJA „M.E.S.“. VADOVAI O. IR V. ŽUKAI

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

ALINA TORGUNAKOVA

(Rusija/Rusia)

10 – 12 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVAS NIKOLAJUS RODIONOVAS

 

……………………………………………………………………..

ALISA STRIGA

(Ukraina/Ukraina)

13 – 15 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ CHALIDA SIROTIUK

 

…………………………………………………………………….

SARA CHMIEL

(Lenkija/Poland)

16 – 18 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ ANA ČENČEK

 

……………………………………………………………….

MARIOLA NIZIOLEK

(Lenkija/Poland)

19 – 25 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ ANA ČENČEK

 

……………………………………………………………………..

 

TRIO „NOTA BENE+“

(Lietuva/Lithuania)

VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA

KAUNO VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ LAISVALAIKIO RŪMŲ ESTRADOS STUDIJA „M.E.S.“. VADOVAI O. IR V. ŽUKAI

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….


 

VOKALINIS ANSAMBLIS „FLAME“

(Rusija/Rusia)

VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA

VADOVĖ MAJA MATVEJEVA

 


 

II VIETOS LAIMĖTOJAI

 

GALINA POPOVA

(Rusija/Rusia)

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ MAJA MATVEJEVA

 

……………………………………………………………

 

SIMONA MILINYTĖ

(Lietuva/Lithuania)

10 – 12 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ

 

……………………………………………………………. 

 

ANASTASIJA VOLOTKEVIČ

(Baltarusija/Belarus)

13 – 15 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVAS NIKOLAJUS RODIONOVAS

 

………………………………………………………….. 

 

MONIKA JUCIŪTĖ

(Lietuva/Lithuania)

16 – 18 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ BEATA PRALGAUSKIENĖ
………………………………………………………………


 

JOHN VACCARO

(Italija/Italia)

19 – 25 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVAS FRANČESKO KOLASANTO

 

……………………………………………………………….

TRIO „GIG“

(Lietuva/Lithuania)

VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA

VADOVĖ RITA BEITNARAITĖ  
……………………………………………………………

 

VAIKŲ PAVYZDINIS ŠOKIŲ ANSAMBLIS „NEPOSEDY“

(Rusija/Rusia)

CHOREOGRAFIJOS KOLEKTYVŲ IKI 13 METŲ KATEGORIJA

VADOVĖ

ELENA ANDREJEVA
……………………………………………………..


 

KLAIPĖDOS „ĄŽUOLYNO“ GIMNAZIJOA ŠIUOLAIKINIŲ SPORTINIŲ ŠOKIŲ KOLEKTYVAS „ISADO“

(Lietuva/Lithuania)

CHOREOGRAFIJOS KOLEKTYVŲ 14 – 18 METŲ KATEGORIJA

VADOVĖ INGRIDA GRIGIŠIENĖ

 


 

III VIETOS LAIMĖTOJAI

 


ANASTASIA TOMILOVA

(Rusija/Rusia)

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ ANA DERIABINA

 

………………………………………………………………

 

ELDAR ACHMEDOV

(Rusija/Rusia)

10 – 12 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ

JELENA ADAMOVA
………………………………………………………………

 

LAURA SLABADAITĖ

(Lietuva/Lithuania)

13 – 15 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

KAUNO VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ LAISVALAIKIO RŪMŲ ESTRADOS STUDIJA „M.E.S.“. VADOVAI O. IR V. ŽUKAI

 

…………………………………………………………….. 

 

VALERIA TARASOVA

(Moldavija/Moldova)

13 – 15 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVAI IRINA TARASOVA

 

…………………………………………………………………..

GIEDRĖ SMOLSKAITĖ

(Lietuva/Lithuania)

19 – 25 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVAS MINDAUGAS BARANAUSKAS

 

……………………………………………………….

DUETAS EGLĖ PETRIKAITĖ IR MIGLĖ ŠIDLAUSKAITĖ

(Lietuva/Lithuania)

VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA

VADOVĖ J. MILIAUSKAITĖ

 

……………………………………………………….


 

PAVYZDINIS ŠOKIŲ ANSAMBLIS „SLAVIANOČKA“

(Rusija/Rusia)

CHOREOGRAFIJOS KOLEKTYVŲ KATEGORIJA IKI 13 METŲ

VADOVĖ

IRINA SAVČENKO
……………………………………………………………..


 

ŠIUOLAIKINIŲ ŠOKIŲ STUDIJA „VĖTRA“

(Lietuva/Lithuania)

CHOREOGRAFIJOS KOLEKTYVŲ KATEGORIJA IKI 13 METŲ

KAUNO VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ LAISVALAIKIO RŪMŲ ŠIUOLAIKINIŲ ŠOKIŲ STUDIJA VADOVĖ I. LAZAUSKIENĖ

 


 

DIPLOMAI

 


IVETA IVANAUSKAITĖ

(Lietuva/Lithuania)

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ

EGLĖ STARKEVIČIENĖ

 

……………………………………………………

KAMILA ZALIALIJEVA

(Rusija/Rusia)

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ

MAJA MATVEJEVA

 

………………………………………………………….

ALISA KUZNECOVA

(Rusija/Rusia)

10 – 12 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ

ANŽELIKA JERMAKOVA

 

…………………………………………………………..

 

LAUKSVĖ GULBINAITĖ

(Lietuva/Lithuania)

10 – 12 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ

 

……………………………………………………………

 

AGNĖ BUBILAITĖ

(Lietuva/Lithuania)

13 – 15 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ ERLANDA TVERIJONIENĖ

 

………………………………………………………..


 

ANA GREBENKINA

(Rusija/Rusia)

16 – 18 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ IRINA GURKOVA

 

…………………………………………………….

JOMANTĖ ŠLEŽAITĖ

(Lietuva/Lithuania)

19 – 25 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ ALINA DAMBRAUSKIENĖ

 

……………………………………………………………….

 

KVARTETAS „ŠTRICHAS“

(Lietuva/Lithuania)

VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA

VADOVĖ ERLANDA TVERIJONIENĖ

 

……………………………………………………………….. 

 

ŠIUOLAIKINIŲ ŠOKIŲ STUDIJA „VĖTRA“

(Lietuva/Lithuania)

CHOREOGRAFIJOS KOLEKTYVŲ KATEGORIJA 14-18 METŲ

KAUNO VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ LAISVALAIKIO RŪMŲ ŠIUOLAIKINIŲ ŠOKIŲ STUDIJA VADOVĖ I. LAZAUSKIENĖ

 

………………………………………………………………….

ŠIUOLAIKINIŲ ŠOKIŲ STUDIJA „VĖTRA+“

(Lietuva/Lithuania)

CHOREOGRAFIJOS KELEKTYVŲ KATEGORIJA  14-18 METŲ
KAUNO VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ LAISVALAIKIO RŪMŲ ŠIUOLAIKINIŲ ŠOKIŲ STUDIJA VADOVĖ I. LAZAUSKIENĖ

 


 

SPECIALŪS PRIZAI

„Už meilę muzikai“

 

JAKATERINA BALAGUROVA

(Rusija/Rusia)

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ

ANA DERIABINA

 

……………………………………………………………

„Už nacionalinės kultūros puoselėjimą“

 

IRINA JARGUNINA

(Rusija/Rusia)

10 – 12 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ

TATJANA ANDREJEVA

 

…………………………………………………………………..

„Publikos numylėtinis“

 

DENIS SMIT

(Olandija/Nederland)

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ

ANASTASIJA SOKOVIKOVA

 

…………………………………………………………………………

„Konkurso džentelmenas“

 

AINARS KRASTINŠ

(Latvija/Latvia)

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ

ANASTASIJA SOKOVIKOVA

 

………………………………………………………………….

„Jauniausia konkurso grupė“

 

GRUPĖ „SAPNITIS“

(Latvija/Latvia)

VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA

VADOVĖ

NIJOLE BEREZINA

 

………………………………………………………….

„Už drąsą“

 

VOKALINĖ GRUPĖ „PERLINI“

(Ukraina/Ukraina)

VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA

VADOVĖ TATJANA JACENKO


 

…………………………………………………………………..

„Už kūrybinį debiutą“

 

VOKALINEI GRUPEI „ELFY“

(Rusija/Rusia)

VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA

VADOVĖ TATJANA JACENKO


 

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2009/01/13/kaunas-talent-2008-rezultatai/