«

»

Print this Įrašas

„KAUNAS TALENT“ 2001-2007 m. rezultatai


„KAUNAS TALENT“ 2001 – 2007 METŲ LAUREATAI

I vieta 2001 m. / I place 2001

Aleksandra Riabina

Rusija / Russia

I vieta 2001 m. / I place 2001

Galina Klecko, Kaliningrad

Rusija / Russia

I vieta 2001 m. / I place 2001

(11-13 metų / 11-13 years old)

Estrados studija „M.E.S.“ /

Vocal group “M.E.S.”

Lietuva / Lithuania


 

 

I vieta 2002 m. / I place 2002

(11-13 metų / 11-13 years old)

Ksenija Petrova

Rusija / Russia

I vieta 2002 m. / I place 2002

(14-18 metų / 14-18 years old)

Irina Jarina

Ukraina / Ukraine

I vieta 2002 m. / I place 2002

Vokalinė grupė „Novyj Den“ / Vocal group “Novyi Den”

Rusija / Russia


 

 

I vieta 2003 m. / I place 2003

(nuo 4-10 metų / 4-10 years old)

Lina Jurevičiūtė

Lietuva / Lithuania

I vieta 2003 m. / I place 2003

(11-13 metų / 11-13 years old)

Neringa Šiaudikytė

Lietuva / Lithuania

I vieta 2003 m. / I place 2003

(14-18 metų / 14-18 years old)

Vokalinė grupė „Dangi“ / Vocal group “Dangi”

Lietuva / Lithuania

I vieta 2003 m. / I place 2003

(14-18 metų / 14-18 years old)

Anastasia Gončar

Rusija / Russia

I vieta 2003 m. / I place 2003

(19-20 metų / 19-20 years old)

Olesia Nedelka

Rusija / Russia

I vieta 2003 m. / I place 2003

(11-13 metų / 11-13 years old)

Estrados studija „M.E.S.“ / Vocal group “M.E.S.”

Lietuva / Lithuania


 

 

I vieta 2004 m. / I place 2004

(6-10 metų / 6-10 years old)

Eglė Petrikaitė

Lietuva / Lithuania

I vieta 2004 m. / I place 2004

(11-13 metų / 11-13 years old)

Kornelija Chise

Moldova / Moldova

I vieta 2004 m. / I place 2004

(14-18 metų / 14-18 years old)

Sabina Berezina

Latvija / Latvia

I vieta 2004 m. / I place 2004

Dainos teatras „Radost“ /

Song’s Theatre “Radost”

Ukraina / Ukraine

I vieta 2004 m. / I place 2004

Aleksandra Riabina

Rusija / Russia

I vieta 2004 m. / I place 2004

Galina Klecko, Kaliningrad

Rusija / Russia


 

 

I vieta 2005 m. / I place 2005

(6-10 metų / 6-10 years old)

Lukas Gedvilas

Lietuva / Lithuania

I vieta 2005 m. / I place 2005

(11-13 metų / 11-13 years old)

Lina Jurevičiūtė

Lietuva / Lithuania

I vieta 2005 m. / I place 2005

(14-18 metų / 14-18 years old)

Vaiva Gerasimovaitė,

Dagna Kondratavičiūtė

Lietuva / Lithuania

I vieta 2005 m. / I place 2005

(19-25 metų / 19-25 years old)

Andrian Carp

Moldova / Moldova

I vieta 2005 m. / I place 2005

Šokių grupė / Dance group „Vesnuški”

Rusija / Russia


 

 

I vieta 2006 m. / I place 2006

Šokių grupė „Dance Club” /

Dance group “Dance club”

Ukraina / Ukraine

I vieta 2006 m. / I place 2006

(19-25 metų / 19-25 years old)

Liza Milkovskaja

Rusija / Russia

I vieta 2006 m. / I place 2006

(6-10 metų / 6-10 years old)

Štefan Roškovan

Moldova / Moldova

I vieta 2006 m. / I place 2006

(11-13 metų / 11-13 years old)

Michail Lila

Baltarusija / Belorus

I vieta 2006 m. / I place 2006

(11-13 metų / 11-13 years old)

Kristiana Krestjeva

Bulgarija / Bulgaria

I vieta 2006 m. / I place 2006

(14-18 metų / 14-18 years old)

Duetas / Duet Eli Radanaova, Cvetelin Ilčev

Bulgarija / Bulgaria


 

 

 

 

 

 

 

 

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2009/02/01/kaunas-talent-2001-2007-m-rezultatai/