«

»

Print this Įrašas

VMLR SOCIALINIAMS PARTNERIAMS

* Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai kiekvienus metus sutinka džiaugsmingai bet kartu ir susimąstant… Kiekvienais metais meną propaguojantys rūmų atstovai plečia savo veiklos akiratį, siekdami skatinti vaikų ir jaunimo laisvalaikio turiningumą, taip pat yra nuolatinis miesto renginių vaikams ir jaunimui renginių ar projektų organizatorius. Tai atviras miesto visuomenei kūrybos ir kultūros židinys.

* Visgi nuolat besikeičiančioje, ekonominius ir socialinius sunkumus išgyvenančioje visuomenėje Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai taip pat patiria įvairių išbandymų. Šiuo nelengvu mums visiems metu Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmams svarbi materialinė parama ir palaikymas.

* Maloniai kviečiame Jus tapti VMLR rėmėjais ir finansiškai prisidėti prie rūmų veiklos. Rėmėjų lėšos šiuo sunkiu metu naudojamos įvairiems vaikams ir jaunimui skirtiems renginiams, įvairiems projektams. Jūsų kilnią pagalbą prisiminsime su dėkingumu bei pagarba. Jūsų vardą įrašysime VMLR rėmėjų lentoje bei paminėsime viešindami rūmų organizuojamus renginius.

* VMLR socialiniu partneriu galite tapti trim būdais:
1. Pervesdami paramą į rūmų sąskaitą „DnB NORD” banke, ( sąsk. nr. LT 394010042500080299, VMLR įmonės kodas: 190143732
). Norintieji tapti rūmų rėmėjais kviečiami kreiptis į Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų sekretorę Laurą Sakalauskaitę, tel.: 8 37 423205, el. p.: vmlrumai@gmail.com

2. Iki metų gegužės 1 d. pateikę prašymus Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI), VMLR galite skirti 2% metais sumokėto pajamų mokesčio. Daugiau informacijos galite rasti VMI tinklalapyje.

3. Pasirašyti su VMLR bendradarbiavimo sutartį. Plačiau telefonu  8 ….

*
Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų (VMLR) rekvizitai:

Parodos g. 26, LT-42211 Kaunas
Tel.: 8 …
Faks.: 8 37
422661
El. p. vmlrumai@gmail.com
Įmonės kodas
190143732

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2009/05/07/vmlr-socialiniams-partneriams/