«

»

Print this Įrašas

MMB

Gegužės 5-6 dienomis Vilniuje vyko mokinių mokomųjų bendrovių (MMB) mugė. Joje dalyvavo apie 30 bendrovių iš visos Lietuvos, dalyviai bandė iškovoti Geriausios 2008-2009 MMB vardą. Nuo pat ankstyvo ryto netilo PLC „Panorama“, kur visos bendrovės turėjo galimybę pristatyti save ir savo teikiamas prekes bei paslaugas. Pastarųjų buvo tikra galybė – nuo renginių organizavimo, marškinėlių gamybos bei foto studijų iki muilo, knygelių bei taupyklių gamybos. Paganyti akis galėjo ne tik konkurso dalyviai, bet ir visi vilniečiai. Džiugu, jog tarp pirkėjų buvo ir švietimo ministras G. Steponavičius bei Lietuvos Junior Achievement (LJA) vadovas E. Savičius. Garbūs konkurso svečiai ir organizatoriai išsakė daugybę pagyrimų ir taip paskatino visas bendrovės dar labiau stengtis tam, kad taptų nugalėtojais. Laikui bėgant, daugybė komisijos narių ne tik domėjosi, ką ir kaip moksleiviai gamina ar kokias paslaugas teikia, bet ir vertino ar bendrovių darbuotojai iškalbingi. Kitą dieną komisijos narių laukė išties sunki užduotis – nuspręsti, kuri bendrovė labiausiai nusipelno dalyvauti tarptautinėje mugėje ir atstovauti Lietuvai.

Gegužės 5-osios dienos vakare, kai visi dalyviai iš PLC „Panorama“ susirinko viešbutyje, savo sudarytą programą parodė LJA absolventų klubas. Iki vėlumos vyko įvairūs susipažinimo žaidimai, karaokės konkursai, dalyviai kartu žaidė boulingą bei dalinosi įspūdžiais bei verslo idėjomis. Gegužės 6-ąją dieną, trečiadienį, Pedagogų profesinės raidos centre daugumos bendrovių atstovai pristatė savo bendrovių veiklas. Visi nekantriai laukė rezultatų, o juos išgirdus veidus papuošė dar platesnės šypsenos negu iki šiol. Mokinių mokomosios benrovės buvo apdovanotos keliose kategorijose: už geriausią interviu, stendą, ataskaitą bei prezentaciją. Džiugu, jog dalyvių nepamiršo ir PLC „Panorama“, dviems bendrovėms skyrusi piniginius čekius. LJA dovanos taip pat nudžiugino, o kartu ir nustebino konkurso dalyvius – laimėtojai gavo kelių šimtų litų vertės čekius Laisvalaikio dovanoms įsigyti. Geriausia 2008-2009 metų MMB tapo Kauno Saulės gimnazijos bendrovė „Grėblys“, išsiskyrusi preke – CD su žaidimais bei knygelėmis vaikams apie tai, kaip reikia rūšiuoti atliekas. Šios mokyklos bendrovė atstovaus Lietuvai tarptautinėje MMB mugėje Olandijoje.

Renginio uždaryme visi dalyviai kuo nuoširdžiausiai plojo ir dėkojo ne tik savo nepakartojamiems mokytojams, padėjusiems pasiruošti bei puikiai pasirodyti rengtame konkurse, bet ir LJA organizaciniam komitetui, kurio dėka paprasta mugė tapo nepamirštama.

 

 

                                                                                                ?………………..:)

 

 

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2009/06/17/mmb/