«

»

Print this Įrašas

„Kaunas Talent 2009″ laimėtojai

 

TARPTAUTINIO JAUNŲJŲ TALENTŲ KONKURSO „KAUNAS TALENT 2009“ LAIMĖTOJAI

GRAND PRIX

OLGA GORCINSCHI

MOLDOVA

18 IR VYRESNIŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVAS VLAD GORGOS

I VIETOS LAIMĖTOJAI

DARJA KOVALIOVA

BALTARUSIJA

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVAS NIKOLAJUS RODIONOVAS

KRISTINA SEMIONOVA

RUSIJA

11 – 13 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVAS SERGEJUS SUE

TOVAS

***

JOANA ZAREMBSKA

LENKIJA

14 – 17 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ ANNA CZENCZEK

***

LAURA SLABADAITĖ

LIETUVA

14 – 17 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVAI VYTAUTAS IR ONUTĖ ŽUKAI

***

EVA SIEMBIDA

LENKIJA

18 IR VYRESNIŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ ANNA CZENCZEK

***


„TRIO GIG“

LIETUVA

11 – 18 METŲ VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA

VADOVĖ RAIMONDA NAVICKIENĖ

***

LIAUDIES ŠOKIŲ KOLEKTYVAS „VESNUŠKI“

RUSIJA

14 – 18 METŲ ŠOKĖJŲ KATEGORIJA

VADOVĖ JELENA ILJINA

II VIETOS LAIMĖTOJAI

UGNĖ ŠEDUIKYTĖ

LIETUVA

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ


***

MILITA DAIKERYTĖ

LIETUVA

11 – 13 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ

***


JANIS NARKEVICS

LATVIJA

11 – 13 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ NIJOLE BEREZINA

***

DARYA NADINA

BALTARUSIJA

11 – 13 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ SVETLANA STACENKO

***

ARKADIUSZ KLUSOWSKI

LENKIJA

14 – 17 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ ANNA CZENCZEK

***

TERESA MARTINEZ RAMON

ISPANIJA

18 IR VYRESNIŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVAS GUILLERMO ALBELO MARTINAS

***

„LINKSMASIS DO“

LIETUVA

11 – 18 METŲ VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA

VADOVĖ JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ

***

ŠIUOLAIKINIŲ ŠOKIŲ STUDIJA „VĖTRA“

LIETUVA

14 – 18 METŲ ŠOKĖJŲ KATEGORIJA

VADOVĖ IRINA LAZAUSKIENĖ

III VIETA


GABRIELĖ BALAIŠYTĖ

LIETUVA

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ

***

KSENIJA FEFELOVA

RUSIJA

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ IRINA SAVENKOVA


***

NIKITA BOČENKOVAS

RUSIJA

7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA

VADOVĖ JEVGENIJA ZARICKAJA

*** SIMONA MILINYTĖ LIETUVA 11 – 13 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA VADOVĖ EGLĖ VERZIENĖ ***  EMILS BALCERIS LATVIJA 14 – 17 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA VADOVĖ NIJOLE BEREZINA***   RŪTOS KAPUSTAITES AIRIŠKO ŠOKIO STUDIJA LATVIJA 14 – 18 METŲ ŠOKĖJŲ KATEGORIJA VADOVĖ RUTA KAPUSTAITE   DIPLOMAI   KAMILĖ ANANČENKO LIETUVA 7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA VADOVĖ DANGUOLĖ ŽIBKUTĖ – MILVYDIENĖ   MILDA MARTINKĖNAITĖ LIETUVA 14 – 17 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA VADOVĖ NIJOLĖ MACEIKAITĖ  *** ELENA ROLDUGINA RUSIJA 14 – 17 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA VADOVĖ IRINA KUZNECOVA *** VYTAUTAS BLINSTRUBAS LIETUVA 18 IR VYRESNIŲ SOLISTŲ KATEGORIJA JOVITA VAICEKAUSKAITĖ LIETUVA 18 IR VYRESNIŲ SOLISTŲ KATEGORIJA VADOVĖ VIKTORIJA KALPOKAITĖ   KAUNO ESTRADINIO DAINAVIMO STUDIJA „KVAKSIUKĖS“ LIETUVA  IKI 10 METŲ VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA VADOVĖS RITA BEITNARAITĖ, JORINTA GRINKAITĖ   „SAULĖS VAIKŲ MERGIOTĖZ“ LIETUVA 11 – 18 METŲ VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA  VADOVĖ JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ   ŠIUOLAIKINIŲ ŠOKIŲ STUDIJA „VĖTRA+“ LIETUVA 14 – 18 METŲ ŠOKĖJŲ KATEGORIJA VADOVĖ IRINA LAZAUSKIENĖ    SPECIALŪS PRIZAI   VIRGINIJA BARTUŠYTĖ LIETUVA „UŽ NACIONALINĖS KULTŪROS PUOSELĖJIMĄ“ 7 – 9 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA VADOVĖ ALINA DAMBRAUSKIENĖ   IVA SPASOVA BULGARIJA „SPECIALUS KONKURSO ORGANIZATORIŲ SIMPATIJŲ PRIZAS“ 11 – 13 METŲ SOLISTŲ KATEGORIJA VADOVĖ STEFKA SPASOVA*** ALEKSANDRAS FANAILOVAS RUSIJA „UŽ AKADEMINĮ VOKALĄ“ 18 IR VYRESNIŲ SOLISTŲ KATEGORIJA VADOVĖ LARISA BOČIAROVA***   „SAULĖS VAIKŲ MERGIOTĖZ“ LIETUVA „UŽ ORIGINALIAUSIĄ ĮVAIZDĮ“,  PASAULINĖS FESTIVALIŲ IR ATLIKĖJŲ ASOCIACIJOS „WAFA“ APDOVANOJIMAS  11 – 18 METŲ VOKALINIŲ GRUPIŲ KATEGORIJA  VADOVĖ JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2009/12/04/2009-tarptautinis/