«

»

Print this Įrašas

Vizija ir misija

 

Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai (VMLR) – meninio ir muzikinio neformalaus ugdymo įstaiga. Tai atviras miesto visuomenei kūrybos ir kultūros židinys. Pagrindinės rūmų veiklos kryptys – meninio profilio kolektyvų ir studijų veiklos vystymas, laisvalaikio užimtumo renginių miesto vaikams ir moksleiviams organizavimas, koncertinių – kultūrinių programų miesto visuomenei vykdymas. Rūmuose sudaromos sąlygos ir galimybės 4 – 18 metų vaikų ir moksleivių saviraiškai, kūrybiškumui, prasmingam ir turiningam laisvalaikio užimtumui.

VIZIJA

Vaikų ir moksleivių neformalaus ugdymo, laisvalaikio, kūrybos, kultūros dominuojantis traukos centras, suteikiantis terpę nuolatiniam vaiko tobulėjimui, socializacijai, mokymuisi, sudarantis galimybę jam įsilieti į miesto, šalies bei tarptautinį bendradarbiavimą.

MISIJA

Sudaryti galimybę kiekvienam ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikui ugdytis aplinkoje, atitinkančioje jo amžių, interesus ir gebėjimus, kurie įgalintų nuolat įgyti ir plėtoti jam būtinas kompetencijas, padėsiančias gyventi nuolat besikeičiančioje, įvairialypėje kultūrinėje terpėje.

Informaciją apie rūmų veiklą reglamentuojančius dokumentus teikia administracija sekretoriate bei skelbimų lentoje. Nusiskundimai gali būti pateikiami rūmų administracijai ar tiesiogiai rūmų direktorei raštiškai (pareiškimo forma) arba žodžiu.

 

 

 

VMLR yra miesto centre, ant Parodos kalno, šalia Vytauto parko, S.Dariaus ir S.Girėno sporto komplekso, gražioje ir matomoje vietoje. Iš autobusų, traukinių stoties rūmus galima pasiekti visais autobusais, vykstančiais į Žaliakalnį, Eigulių, Kalniečių, Dainavos bei Šilainių mikrorajonus ir iš jų: Nr. 3, 10, 20, 21, 27, 34, 37, 38, 43.

 

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2011/04/05/vizija-ir-misija/