Visai šeimai skirta šventė „Sveikas, rugsėji!“

03 09/2018

Visai šeimai skirta šventė „Sveikas, rugsėji!“

Kadangi šiemet rugsėjo 1-oji kalendoriuose žymi šeštadienį, jau tradicija tapusi šventė visai šeimai „Sveikas, rugsėji!“ kauniečius pasitiko rugsėjo 3 dieną, pirmadienį. Mokslo ir žinių dienai skirtos linksmybės nuo 14 val. prasidėjo greta Kauno pilies, o koncertą vainikavo audringas grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pasirodymas.
Taigi rugsėjo 3 d., pirmadienį, po įžanginių Mokslo ir žinių dienos renginių savo mokyklose visi Kauno moksleiviai su šeimomis susirinko prie Kauno pilies linksmai paminėti naujų mokslo metų pradžią šventėje „Sveikas, rugsėji!“.

Renginį savo pasirodymais papuošė Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų tautinių šokių ansamblis „Malūnėlis“, šiuolaikinių šokių studijos „Vėtra“ šokėjos, cirko studijos jaunieji žonglieriai, estrados studijos ,,M.E.S.“ žavioji solistė Greta Zabielaitė. Žiūrovai taip pat išgirdo Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatų koncertą.
Tautinės kultūros centras ir choreografijos mokykla publikai dovanojo savo auklėtinių pasirodymus. Koncerte dalyvavimo grupės „Saulės vaikai“, „L. DO“, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro studija „Akimirka“ bei jos solistai, taip pat Tauragės moksleivių kūrybos centro vokalinio meno studijos „Adagio“ solistės. Koncerto viešnia – „Lietuvos balse“ sužibėjusi dainininkė Valerija Iljinaitė. Šventę vainikavo visuomet energingi grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ nariai.
 

 

Font Resize