Kauno vaikų vasara

07 05/2019

Artėjant vasarai tėveliams rūpi, kaip jų atžalos leis atostogas.  Jau trečius metus iš eilės Kaunas pristato nemokamas dienos užimtumo veiklas. Šią savaitę prasidėjo registracija internete adresu vasara.kaunas.lt

Registracija prasideda gegužės 6 d., o užsiėmimai ir vasaros stovyklos startuos birželio mėn., vos pasibaigus mokslo metams (pradinukams – nuo birželio 10 d., o vyresnių klasių moksleiviams – nuo birželio 25 d.). 

Tūkstančiai vaikų per praėjusias vasaros atostogas išbandė muzikos, meno, sporto užsiėmimus, mokėsi dizaino, filmų kūrimo ir net cirko artistų įgūdžių. Šiųmetė vasara jiems irgi bus ne mažiau aktyvi. Su vaikais dirbs kvalifikuoti, profesionalūs vadovai, treneriai, mokytojai. Nemokami užsiėmimai vyks darbo dienomis ir truks nuo dviejų iki maždaug keturių valandų.

Šiemet registracija vyksta pasitelkiant Elektroninių valdžios vartų sistemą. Tai padės tiksliau identifikuoti visus norinčiuosius ir užtikrins, kad visiems būtų sudarytos lygios galimybės patekti į pageidaujamas veiklas. Registruojantis labai svarbu įvertinti vaikų sveikatą, atsižvelgti į jų pomėgius ir objektyviai pasverti savo galimybes bei rinktis tik tuos užsiėmimus, kuriuos vaikai išties pareigingai lankys. Tuomet į likusias laisvas vietas galės patekti daugiau mažųjų kauniečių.

Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų studijų nemokamus užsiėmimus rasite internetinėje svetainėje vasara.kaunas.lt.

!!! Prašome gerb. tėvelių atkreipti dėmesį, kad Rūmuose organizuojama stovykla ,,Vaikystės vasara“ yra mokama ir ji neįtraukta į nemokamų veiklų sąrašą.

Font Resize