Respublikinis jaunųjų dizainerių festivalis ,,Eko stilius 2019″

05 04/2019

 

 

Tradiciniu tapęs respublikinis jaunųjų dizainerių konkursas-festivalis „Eko stilius 2019“ susitikti kvietė jau 22 kartą.  Per netrumpą savo gyvavimo laikotarpį ekologiją skatinantis festivalis, spėjęs rimtai įsitvirtinti ne tik Kauno miesto, bet ir visos Lietuvos renginių sąraše.

Renginyje buvo pristatytos dvi dešimtys kolekcijų iš visos Lietuvos.  Jaunieji mados kūrėjai susirinkusius stebino ne tik ekologiškomis idėjomis, bet ir drąsiai pasitelkė fantaziją.  Unikaliai buvo panaudotas ne tik popierius, platsikas, bet ir bulvių maišai, perdirbtas džinsinis audinys.

Renginio vedėjos

Festivalį vedė žavosios renginių organizatorių studijos narės, kurios devėjo nuostabias rankų darbo sukneles, kurtas dizainerės Žanetos Juozapavičienės. Taip už profesionalų makiažą, šukuosenas vedėjos dėkingos gražio salonui ,,Renata beauty“ bei vizažistėms Akera LAB ir Sandra Žukauskienei  

Komisijai vertinant konkurso kolekcijas, vyko kūrybinis seminaras „Elegancija prieš vartotojiškumą“, kuri vedė mados dizainerė Loreta Andriukaitienė.  

Šiandieniniame gyvenime, kai egzistuoja didelė pasiūla įvairiausių prekių ir paslaugų, labai sunku atrasti ir atsirinkti kažką labai originalaus, išskirtinio, įdomaus. Tam reikia daug laiko arba didesnių finansinių investicijų. Tačiau yra kiti – alternatyvūs dalykai, kuriuos norima pristatyti ir pateikti su šia programa.

Už kolekciją „Bilduką bild“ šiame konkurse GRAND PRIX apdovanoti Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro kūrėjai pristatė drabužius iš lino, raštus iš popieriaus karpinių. Vaikai pasakojo, jog juos įkvėpė Lietuvos gamta, liaudiški motyvai.

GRAND PRIX laimėtojai
Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras

 

 

 

 

 

 

 

 

Renginį „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai galėjo stebėti tiesioginės transliacijos portale metu šeštadienį.

Plačiau renginį skaitykite Lrytas.lt 

 

Font Resize