III-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis ,,#VivoAvanscena“ 2 diena

2019-11-19

Šiais metais lapkričio 18-19 dienomis Kauno kultūros centre (Vytauto pr. 79) vyks III-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis ,,#VivoAvanscena“.

Festivalio tikslas pristatyti Kauno vaikams bei moksleiviams Lietuvoje esančių kolektyvų teatrinę patirtį ir perteikti spektaklių forma nagrinėjamas vaikų ir jaunimo aktualijas. Šio renginio organizatoriai – Kauno miesto savivaldybė, Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai  žada pateikti įvairių žanrų spektaklių programą, orientuotą į vaikų ir jaunimo auditoriją.

Per 2 festivalio dienas jame pasirodys apie 15 geriausių Lietuvos ir užsienio vaikų ir jaunimo teatrų. Spektakliai skirti 3 amžiaus grupėms (pradinukai, paaugliai, jaunimas). Festivalio spektaklius 2017 m. žiūrėjo ir festivalio veiklose dalyvavo daugiau nei 5000 miesto bendrojo ugdymo įstaigų mokinių.

Kasdien festivalyje bus parodoma iki 7 spektaklių. Tarp spektaklių centro fojė vyks spektaklių aptarimai, diskusijos, teatro kolektyvų prisistatymai, foto sesijos, geriausio spektaklio rinkimai ir kt.

Font Resize