Kaunas talent 2018

13 09/2018

Jau 18-ąjį kartą Kaunas laukia dainininkų, kurie suvažiuoja penkioms dienoms džiuginti kauniečių ir miesto svečių savo nuostabiais balsais.
Šiemet konkursas, skirtas Lietuvos 100-mečiui, tad turime naują nominaciją ,,Daina Lietuvai„, kuri bus apdovanojama pinigine premija ir vardine rankų darbo statulėle bei diplomu.
Tai lietuvių autoriaus kūrinys, gali dalyvauti visi norintys dalyviai.
Tai nėra privalomas kūrinys.
Pagrindinis konkursas, kaip visuomet susideda iš 2 kūrinių: daina, atliekama lietuvių kalba (nebūtinai lietuvių autoriaus) ir laisvai pasirinktas kūrinys.
Šio konkurso apdovanojimai – 1, 2, 3 vieta, kiekvienoje amžiaus kategorijoje, 3 diplomantų vardai. Apdovanojimai – rankų darbo vardinės statulėlės, diplomai, dovanos laureatams, diplomai ir dovanėlės diplomantams.
Šiame konkurse komisija renka geriausią pop, rock, jazz, folk, classic nominantą, kurie apdovanojami vardinėmis statulėlėmis, diplomais ir dovanomis. Dalyvių amžius – 12 ir vyresni:). Dalyvauti gali solistai ir grupės iki 8 dalyvių (taip pat duetai, tercetai ir t.t.). Atlikėjai gali dalyvauti su savo akompanuojančia grupe (už papildomą mokestį) arba su geros kokybės muzikine fonograma -.
Konkurso GRAND PRIX – piniginė premija, diplomas bei garsaus stiklo menininko Edmundo Unguraičio rankų darbo statulėlė.
Jau tradicinis konkursas ,,IN MEMORIAM„, kuriame renkama gražiausiai  atlikta mirusio autoriaus arba atlikėjo daina. Šio konkurso registracija jau prasidėjo, nes dainos konkurse negalės kartotis. Tai konkursas-koncertas, transliuojamas tiesiogiai internetu. Dalyvių amžius nuo 15 metų. Reikalingas dainos įrašas, nes bus atrenkamos 35-40 dainų, kadangi šiam konkursui planuojamas orkestro pritarimas. Suprantama, tam reikia papildomo laiko, tad paraiška į šį konkursą bus atskira. Šio konkurso nugalėtojas apdovanojamas pinigine premija ir vardine rankų darbo statulėle bei diplomu.
Konkurse dalyvauja per 20 pasaulio valstybių atlikėjų, galybė konkursų organizatorių bei prodiuserių. Jie teikia NEMOKAMUS kvietimus į konkursus ir festivalius.
Konkursas šiemet vyks lapkričio 29 – gruodžio 3 dienomis. 
Atidarymas ir konkursai – VDU didžiojoje salėje su puikiu garsu ir fantastiška scena, o baigiamasis koncertas didžiausioje Baltijos regione ,,Žalgirio“ arenoje, jau tradiciškai ketvirti metai. Pernai arenoje sulaukėme virš 10 000 žiūrovų. Koncertas filmuojamas LRT. 
Jūsų laukia vakarėliai, diskotekos, nepakartojamos akimirkos kalėdiniame Kaune, daug naujų pažinčių ir įspūdžių.
Kadangi konkurso programa yra labai intensyvi, siūlome planuoti mažas atostogas Kaune.
Mūsų oficialus viešbutis ,,Europa Royale Kaunas„, Miško g. 11, Kaunas. 
 
Tarptautinio vokalistų konkuso ,,Kaunas talent 2018 nuostatai
Paraiška
,,In Memoriam“ paraiška
,,Daina Lietuvai“ paraiška
The international contest of vocalists ,,Kaunas talent 2018 rules and regulations
 
Application form
„In Memoriam“ application form
„Song for Lithuania“ application form
Font Resize