*** Dėmesio! Vyksta svetainės atnaujinimo darbai. Visą informaciją galite peržiūrėti senojoje svetainėje http://senas.vmlr.lt *** *** Dėmesio! Vaikų dienos stovykla nuo birželio 4 d. ***

Naujienos

Rodyti visas
04 06/2018

Laisvos vietos vasaros stovykloje!

Tėvelių dėmesiui, skubame informuoti apie atsilaisvinusias vietas vasaros dienos stovykloje.

28 05/2018

Kaunas talent 2018

Tarptautinis dainininkų konkursas „Kaunas Talent“ jau 18-likti metai kvies Lietuvos bei užsienio atlikėjus į dainų fiestą, kurios metu dainininkai iš viso pasaulio suvažiuoja į Lietuvą parodyti savo vokalinių sugebėjimų.

 

27 05/2018

Tautinių šokių ansambliui ,,Malūnėlis“ – 40 metų

Nuoširdžiai jautrus, palietęs ne vieną šokėjų kartą jubiliejinis 40-mečio koncertas, skirtas tautinių šokių ansambliui ,,Malūnėlis“.

VIETA, KUR AUGA VAIKŲ KŪRYBIŠKUMAS

KAUNO VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ LAISVALAIKIO RŪMAI

Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai (VMLR) – meninio ir muzikinio neformalaus ugdymo įstaiga. Tai atviras miesto visuomenei kūrybos ir kultūros židinys. Pagrindinės rūmų veiklos kryptys – meninio profilio kolektyvų ir studijų veiklos vystymas, laisvalaikio užimtumo renginių miesto vaikams ir moksleiviams organizavimas, koncertinių – kultūrinių programų miesto visuomenei vykdymas. Rūmuose sudaromos sąlygos ir galimybės 4 – 18 metų vaikų ir moksleivių saviraiškai, kūrybiškumui, prasmingam ir turiningam laisvalaikio užimtumui.

Plačiau

Kaip norėtum praleisti laisvalaikį?

Naujausi renginiai

Rodyti visus
Font Resize