Karpinių paroda-konkursas „Kalėdų pasaka“

2014 m. gruodžio 15 – 2015 m. sausio 7 dienomis vyksta Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų mokinių karpinių paroda-konkursas „Kalėdų pasaka“.

Virtualią galeriją atversite paspaudę ant afišosPARODA kaledu pasaka

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2014/12/19/karpiniu-paroda-konkursas-kaledu-pasaka/

Advento rytmetys – kūrybinės dirbtuvės

Adventinis rytmetysVaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmuose gruodžio 1-5 dienomis vyko tradicinis advento rytmetys-kūrybinės dirbtuvės, skirtos miesto ugdymo įstaigų auklėtiniams.  Rytmečio dirbtuvėms susirinko 1-4 klasių mokiniai.  Vaikai puošė eglutę, susipažino su  advento tradicijomis,  gamino žaisliukus eglei iš kartono, suko šiaudų bumbulus, lipdė ir glazūra dekoravo žaisliukų formeles iš molio, vėrė, lankstė eglutę iš popieriaus.
Darbingo rytmečio akimirkas galite rasti, paspaudę čia.

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2014/12/12/advento-rytmetys-kurybines-dirbtuves/

Grafikos, akvarelės ir plakatų paroda

 

Virtualią galeriją atversite paspaudę ant afišos

parodos afisa

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2014/11/24/grafikos-akvareles-ir-plakatu-paroda/

Paroda „Miesto gatvė“

 

 Virtualią galeriją atversite paspaudę ant afišosPP (1)

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2014/11/03/paroda-miesto-gatve/

Floristinių darbų paroda

 

Virtualią galeriją atversite paspaudę ant afišos

flor (1)

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2014/11/03/floristiniu-darbu-paroda-2/

„Kaunas Talent 2014″ LAIMĖTOJAI

Kaunas Talent logo 2014

REZULTATAI 24 D. / REZULTATAI 25 D.

 

„KAUNAS TALENT 2014″ GRAND PRIX,

„KAUNAS TALENT 2014″ Geriausiai atliktas 1960-1980 metų hitas

GRAND PRIX "ROXY 5", Lietuva

GRAND PRIX „ROXY 5″, Lietuva

8-10 metų amžiaus solinio vokalo kategorija

Alisa Vlasova

1 vieta Alisa Vlasova, Karelijos respublika, Rusija

Vytaute_Gaizauskaite

2 vieta Vytautė Gaižauskaitė, Lietuva

Karina Cerniakova

3 vieta Karina Černiakova, Karelijos respublika, Rusija

8-13 metų amžiaus vokalinių grupių kategorija

Saules vaikai

1 vieta Vokalinė grupė „Saulės vaikai“, Lietuva

Dangi

2 vieta Vokalinė grupė „Dangi“, Lietuva

Caca 2014

3 vieta Mažučiukų dainininkų grupė „Caca“, Lietuva

11-13 metų amžiaus solinio vokalo kategorija

Eitmantyte Grete

1 vieta, Geriausiai atlikta daina iš animacinio filmo Grėtė Eitmantytė, Lietuva

Reanue Falzon-2

2 vieta Reanue Falzon, Malta

Shazay grima

3 vieta Shazay Grima, Malta

 14 – 16 metų amžiaus solinio vokalo kategorija

1 vieta Gabrielė Rybko, Lietuva

1 vieta Gabrielė Rybko, Lietuva

2 vieta Greta Konaverskytė, Lietuva

2 vieta Greta Konaverskytė, Lietuva

3 vieta Georgia Amato, Italija

3 vieta Georgia Amato, Italija

14 – 16 metų amžiaus vokalinių grupių kategorija

MES

1 vieta Vokalinė grupė „M.E.S.“, Lietuva

Linksmasis Do

2 vieta Vokalinė grupė „Linksmasis Do“, Lietuva

Sunny girls-1

3 vieta Vokalinė grupė „Sunny girls“, Lietuva

17 ir vyresnio amžiaus solinio vokalo kategorija

1 vieta Gintarė Korsakaitė, Lietuva

1 vieta Gintarė Korsakaitė, Lietuva

2 vieta Juanjo Lopez, Ispanija

2 vieta Juanjo Lopez, Ispanija

3 vieta Adriana Ševčenko, Ukraina

3 vieta, „KAUNAS TALENT 2014 ROCK“ Adriana Ševčenko, Ukraina

17 ir vyresnio amžiaus vokalinių grupių kategorija

L.Do

1 vieta Vokalinė gupė „L.Do“, Lietuva

Duetas A.Michalenkovaite ir G.Korsakaite

2 vieta Duetas Agnė Michalenkovaitė ir Gintarė Korsakaitė, Lietuva

Duetas- Ieva ir Audrius
3 vieta Audrius Petrauskas ir Ieva Ščerbinskaitė, Lietuva

 Nominacijos, specialieji apdovanojimai

,,KAUNAS TALENT 2014 FOLK” Anastasija Kalačiova, Karelijos respublika, Rusija

„KAUNAS TALENT 2014 FOLK” Anastasija Kalačiova, Karelijos respublika, Rusija

KAUNAS TALENT 2014 JAZZ“ Gargždų muzikos mokyklos dainos studija „Svirplys“

„KAUNAS TALENT 2014 JAZZ“ Gargždų muzikos mokyklos dainos studija „Svirplys“

,,KAUNAS TALENT 2014 POP” Emanuel Faccilongo, Čilė

,,KAUNAS TALENT 2014 POP” Emanuel Faccilongo, Čilė

"KAUNAS TALENT 2014 CLASSIC“ Julija Stankevičiūtė, Lietuva

„KAUNAS TALENT 2014 CLASSIC“ Julija Stankevičiūtė, Lietuva

Publikos simpatijų prizas Emanuele Sorrentino, Italija

Publikos simpatijų prizas Emanuele Sorrentino, Italija

Organizatorių prizas Morta Rodalevičiūtė, Lietuva

Organizatorių prizas Morta Rodalevičiūtė, Lietuva

Alian Melian

Konkurso direktorės prizas Alian Melian, Kuba

Skrebutenaite

WAFA – Pasaulio atlikėjų ir festivalių asociacijos perspektyviausio atlikėjo prizas Simona Skrebutėnaitė, Lietuva

 Iki pasimatymo „KAUNAS TALENT 2015″!

See you in „KAUNAS TALENT 2015″!
 

 

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2014/10/10/kaunas-talent-2014/

Senesni įrašai «