„Kaunas Talent’16″ coming soon

„Kaunas Talent 2016″ – on November 24th!

See you soon!!!

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2016/09/23/kaunas-talent16-coming-soon/

,,Kaunas Talent 2016″ belaukiant…

,,Kaunas Talent 2016″ – jau lapkričio 24 dieną! 

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2016/09/23/kaunas-talent-2016-belaukiant/

Meistriškumo kursai su Alan Roy Scott

Kviečiame visus kompozitorius, profesionalus ir mėgėjus, muzikos mokytojus, prodiuserius, aranžuotojus ir jaunuosius kūrėjus į garsiojo kompozitoriaus bei dainų kūrėjo ALAN ROY SCOTT (JAV)  meistriškumo kursus!

Alan Roy Scott yra top Hollywood’o dainų kūrėjas ir muzikos prodiuseris. Jau 25-eri metai jis yra „Grammy“ apdovanojimų vertinimo komisijos narys.
Jo karjera prasidėjo EMI Music, kurioje dirbo 11 metų su daugelių JAV atlikėjų, tokių kaip Stevie Wonder, The Temptations ir kt.  Tarp daugelio artistų, kurie įrašė Alan’o dainas, yra Celine Dion, Cher, Gloria Estefan, Ricky Martin ir kt. Jis kūrė muziką filmams Santa Barbara, As The World Turns, Beverly Hills 90210 ir kt.

Alan Roy Scott laimėjo pagrindinius prizus tokiuose konkursuose, kaip „John Lennon Song Contest“, „The American Song Festival“ ir kt. Jis yra tarptautinio konkurso „Unisong International Song Contest“ įkūrėjas ir organizatorius.

Alan Roy Scott atvyksta į Lietuvą rugsėjo 26 d. 10:30 val. ir surengs kursus (Master Class) Lietuvos dainų kūrėjams Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmuose. Jų metu kartu su kursų dalyviais jis analizuos ir diskutuos kaip sukurti „hitą“, pademonstruos „dainų operacijas“, dalinsis patirtimi muzikos biznio srityje ir patars mūsų dainų kūrėjams, kaip sukurti dainą, tinkančią globaliam pasauliui bei individualiai padės patobulinti jų sukurtas dainas.
Visi dainų kūrėjai, nepriklausomai nuo sugebėjimų, kviečiami dalyvauti susitikimuose ir kursuose (Master Class) su Alan Roy Scott, kuriuose jie pagilins savo žinias dainų kūrimo procese, sužinos pasaulines dainų kūrimo tendencijas ir įdomiai praleis laiką. Taip pat kviečiami atsinešti savo gitaras, laptop’us ar kt. įrangą, kuri galėtų jiems būti reikalinga dirbant kartu su Alan.

masterclass

Registracija tel.: 8 655 32506
VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!

 

 

Permanent link to this article: http://www.vmlr.lt/2016/09/15/meistriskumo-kursai-su-alan-roy-scott/

Senesni įrašai «