Socialinė žiniasklaida yra neatsiejamas mūsų šiuolaikinio gyvenimo aspektas, todėl negalima nepastebėti jos įtakos SEO. Įmonės bei fiziniai asmenys vis dažniau renkasi socialinę žiniasklaidą kaip veiksmingą būdą atkreipti dėmesį į save ir padidinti matomumą paieškos sistemų rezultatuose. Šiame straipsnyje paaiškinsime kaip socialinė žiniasklaida gali padėti paveikti SEO rezultatus.

Kas yra socialinė žiniasklaida/medijos?

seo tekstasPirma, svarbu suprasti, kad socialinė žiniasklaida – tai ne tik turinio kūrimas ir „patinka” ar „dalijimasis”, bet ir santykių užmezgimas. Stiprus dalyvavimas socialiniuose tinkluose padeda pasiekti daugiau klientų ir rodyti geriausius paieškos rezultatus pagal susijusius raktinius žodžius. Todėl SEO tekstai soc. tinklų paskyroms, turi būti rašomi su idėja, kad jie turi pritraukti dėmesį.

Socialinės žiniasklaidos platformos, tokios kaip „Facebook”, „Twitter” ir „LinkedIn”, leidžia užmegzti ryšius su savo sekėjais ir kurti patrauklų turinį, kuris padeda joms geriau suprasti klientų poreikius ir pasiekti naujas auditorijas.

Būdas gauti atgalinių nuorodų

Be santykių užmezgimo, socialinė žiniasklaida taip pat gali padėti optimizuoti puslapius, nes suteikia platformą atgalinėms nuorodoms kurti. Atgalinės nuorodos – tai nuorodos iš kitų svetainių, kurios nukreipia naudotojus į jūsų svetainę.

Paieškos sistemos naudoja šias atgalines nuorodas kaip būdą svetainės autoritetui nustatyti, todėl turėdami daug kokybiškų atgalinių nuorodų galite gerokai pagerinti savo pozicijas paieškos sistemose. Naudodamiesi socialine žiniasklaida turite puikią galimybę išplėsti nuorodų tinklą bendraudami ir bendradarbiaudami su kitais naudotojais.

Taip pat svarbu žinoti, kad socialinės žiniasklaidos įrašai, kalbant apie SEO, paprastai vertinami aukščiau nei mažo autoriteto tinklalapiai. Taip yra todėl, kad šių platformų įrašai yra linkę būti labiau matomi ir greitai pasiekti paieškos sistemų reitingo puslapių viršų. Dėl šios priežasties svarbu reguliariai skelbti aktualų turinį savo socialinės žiniasklaidos paskyrose, kad padėtų pagerinti SEO rezultatus.

Galiausiai, įgyvendinant veiksmingą SEO strategiją, reikėtų atsižvelgti ir į tikslinių raktažodžių ir frazių naudojimą socialinės žiniasklaidos įrašuose. Tikslinių raktažodžių naudojimas gali padėti jums pasirodyti aukštesnėse paieškos sistemų pozicijose, kai žmonės ieško susijusių paslaugų ar produktų. Tiesiog jūsų paliekamos atgalinės nuorodos socialinėse medijose turėtų būti siejamos su aktualiais raktažodžiais.

Aiškiau kalbant, galima teigti, kad socialinė žiniasklaida gali padėti optimizuoti puslapius ir pagerinti jų matomumą paieškos sistemų rezultatuose. Užmegzdami ryšius, naudodami atgalines nuorodas, kurdami įdomų turinį ir naudodami tikslinius raktinius žodžius, galite užtikrinti, kad svetainė būtų rodoma aukštesnėse paieškos rezultatų pozicijose.

Turėdami veiksmingą SEO planą, galite visapusiškai pasinaudoti socialinės žiniasklaidos privalumais. Taip pasieksite daugiau klientų ir didesnį įsitraukimo lygį savo paskyrose.